Завжди в перших

Напередодні Дня місцевого самоврядування в Палаці дитячої та юнацької творчості міста Верхньодніпровськ у великому залі зібралися депутати всіх територіальних громад – більше 300 чоловік. Дуже приємно, що серед кращих народних обранців району був визначений депутат Ганнівської територіальної громади комуніст Настека Олексій Якович, секретар партійного осередку цього великого села. Він був запрошений на сцену, де отримав грамоту голови районної ради, квіти та подарунок.
Саме з ініціативи цього депутата в дні святкування 70-річчя визволення села від німецько-фашистських загарбників всі селяни стали глядачами незабутнього дійства. Реконструкцію визволення села від фашистів було показано силами військово-патріотичної організації м. Дніпродзержинськ «Доблесть-Днепр». Кожний із присутніх на цьому показі відчув себе на справжньому полі бою, побачив на власні очі, з якою відвагою і безстрашністю йшли в бій за Вітчизну радянські солдати. Саме Олексій Якович при підтримці Верхньодніпровського райкому Компартії України провів історичний ракурс з випускниками Ганнівської середньої школи на випускному заході, виступивши перед ними з цікавою розповіддю та демонструючи на слайді жовтенятські, піонерські, комсомольські значки та червоні галстуки часів Радянського Союзу. Це викликало бурхливі оплески присутніх.
Кожного року О.Я.Настека як депутат сільської ради завчасно на сесіях піднімає питання поточного ремонту пам’ятників загиблим воїнам у роки Великої Вітчизняної війни та сам бере активну участь в цих суботниках. Справжній комуніст, у минулому парторг колгоспу, нині – секретар первинки, він користується великою повагою та авторитетом серед односельчан та комуністів району. Це керівник, на якого завжди можна покластися та бути впевненому, що поставлене завдання буде виконане. Вітаємо з відзнакою, бажаємо здоров’я та ще багато років Олексію Яковичу на довгому життєвому шляху.
А.П.Зубкова, секретар Верхньодніпровського РК КПУ

Комментарии
Зарегестрируйтесь на сайте, чтобы оставлять комментарии
Организации
На главную страницу комитета Закрыть