Є перспективи для більш ефективної роботи

Після того, як олігархічний режим Януковича зазнав поразки, на зміну йому при допомозі США прийшли відверто прозахідні політики. Вчинений ними державний переворот був лицемірно названий «революцією гідності». Їх дії призвели до крайнього загострення кризових явищ у нашій країні, військового конфлікту на сході держави. З метою підвищення ефективності партійної роботи в нових умовах комуністи Межівської районної організації створили групу по вивченню суспільно-політичної ситуації в районі. До складу групи увійшли: перший секретар райкому КПУ М.Л.Гнілов, секретарі райкому С.В.Кутній, В.І.Пузін, члени бюро А.І.Кирієнко (юрист), В.Г.Чопенко – член Національної Спілки журналістів України, підприємець С.М.Марушка, позапартійний активіст В.М.Круголь, ветеран партії І.С.Киричок.
Комуністи Межівщини активно працюють над посиленням агітаційної та роз’яснювальної роботи серед населення. Не набагато, але збільшили передплату на партійні видання парторганізації Володимирівська – секретар Ю.М.Клименко, Межівська – секретар В.М.Мусаєв, Новопавлівська – секретар М.І.Лобода. Також відзначилися Райпільська, Богданівська, Преображенська партійні організації.
Варто зазначити, що безпідставні звинувачення на адресу Компартії щодо «злиття з олігархами», «зради національних інтересів» останнім часом з вуст простих людей доводиться чути все рідше. Сьогодні, коли через безвідповідальність нової влади пішла в провалля економіка, розгорнулась війна, 90% населення стали боржниками і вкрай збідніли внаслідок жахливого зростання цін на газ, вугілля, електроенергію, ліки, продукти харчування, комунальні платежі тощо, – люди зрозуміли, що В.І.Ленін був правий у питаннях політичних компромісів, і саме так слід було сприймати тимчасову ситуативну коаліцію КПУ з «регіоналами». Посприяла правильному розумінню цього питання і грамотна роз’яснювальна робота наших активістів, розповсюдження партійної преси.
РК КПУ поставив завдання партійному активу домогтися впливу на настрої людей через конкретну роботу в їх інтересах. Важливу роль у цьому виконує депутатська фракція КПУ в районній раді. Вона складається з п’яти чоловік. Це М.Л.Гнілов – перший секретар райкому, О.Ф.Петриковський – голова агрофірми «Нива», В.В.Титаренко, А.О.Крупа, С.М.Кондратюк. Усі вони систематично проводять зустрічі з виборцями. Ми докладаємо усіх зусиль до вирішення актуальних питань, які піднімають люди на цих зустрічах. Зокрема, після того як виборці Преображенської сільради розповіли про проблему автобусного сполучення між смт Межова і м. Першотравенськ, я на рівні району і області добився її вирішення. Багато зусиль було докладено депутатами-комуністами до недопущення закриття ряду поштових відділень у районі.
Депутат районної ради, член бюро райкому КПУ О.Ф.Петриковський, будучи виконавчим директором ТОВ «Нива ПГК», зразково організував сільськогосподарське виробництво в селах Володимирівка, Демурине, Василівка. Тут одні з найвищих у районі врожаї сільгоспкультур, показники тваринництва. Сам О.Ф.Петриковський значно допомагає сільським школам, закладам охорони здоров’я, культури, ветеранам. Депутат С.М.Кондратюк взяв шефство над Новопавлівською СШ, закупив котел опалення, насос для перекачки води, а вони коштують немалі гроші.
Як депутат райради і перший секретар райкому КПУ я беру активну участь у нарадах, роботі постійної комісії, пленарних засіданнях ради, висловлюю свою думку в районній газеті.
Влада безпідставно звинувачує Компартію в допомозі сепаратистам. Насправді ж усі наші дії направлені на збереження територіальної цілісності України, і саме таку лінію неухильно проводить Межівська районна парторганізація.
Перспективи для більш ефективної роботи у комуністів Межівщини є, і значні. Їх авторитет незаперечний і стійкий.
М.Л.Гнілов, перший секретар Межівського РК КПУ, депутат районної ради

Комментарии
Зарегестрируйтесь на сайте, чтобы оставлять комментарии
Организации
На главную страницу комитета Закрыть