Комуністи Межівщини: Зберегти згуртованість і рухатись вперед

У нелегких умовах доводиться працювати сьогодні комуністам України. На Дніпропетровщині ситуацію ускладнює ще й те, що нашу область за останні півроку перетворено на лігво олігархічного фашизму. А вже про такі райони як Межівський, котрі межують із палаючим війною Донбасом, і говорити не варто – обстановка вкрай напружена. І все ж партійці продовжують боротьбу.
Символом антифашистського опору тут, як і всюди, є пам’ятник Володимиру Іллічу Леніну. Незважаючи на неодноразову наругу над ним з боку вандалів, монумент стоїть. Після кожного випадку осквернення комуністи приводили його до ладу. 7 листопада, як завжди, прийшли до пам'ятника вшанувати Жовтневу революцію. І кожен мешканець райцентру міг побачити: комуністи не здалися, не опустили рук і, попри тимчасову поразку, зберігають згуртованість і витримку.
Відповідально підійшла районна парторганізація і до підготовки чергової обласної звітно-виборної конференції. Про склад делегатів можна сказати, що це дійсно сплав молодості, зрілості та досвіду – товариші Валентин Пузін, Микола Гнілов і Сергій Кутній є представниками відповідно старшого, середнього і молодого покоління.
«Біда, що прийшла в Україну, особливо болюче відчувається у таких регіонах, як наш, котрі по суті є прифронтовими, – каже перший секретар Межівського райкому КПУ М.Л.Гнілов. – Тому нам добре зрозуміло, що першочерговим завданням сьогодні є досягнення міцного миру і запобігання подальшому розколу держави. Реалістичний план щодо цього пропонують тільки комуністи, і відсутність наших товаришів у новому складі Верховної Ради, безумовно, погіршить ситуацію в країні. Але ми повинні плідно використати паузу в парламентській діяльності, вийти із випробувань більш загартованими, взяти на озброєння нові форми і методи роботи, які приведуть нас до перемоги».
Юрій Чернуський, газета «Правда Приднепровья»
Комментарии
Зарегестрируйтесь на сайте, чтобы оставлять комментарии
Организации
На главную страницу комитета Закрыть