Діємо в реальних умовах

Що значить сьогодні – діяти в реальних умовах? Саме для Компартії, яка, будучи на передових бастіонах захисту національних інтересів народу України, відчуває тиск усіх ультраправих, націоналістичних сил?

Межівська районна парторганізація, особливо після рішень останніх партійних форумів, знаходить відповіді на ці запитання.

Усі парторганізації на місцях ведуть роз'яснювальну роботу в селах. Реагуємо на болючі місця. Наприклад, останнім часом у райцентрі вже тричі плямували фарбою пам'ятник В.І.Леніну. Перший раз комуністи своїми силами відновили його постамент. Адже десятиліттями приходили до нього з квітами ветерани, особливо мешканці району, і молодята в час весіль...

Але варвари (можливо, й куплені!) знову чорним облили постать вождя. Зусиллями райкому КПУ, особливо першого секретаря М.Л.Гнілова, його друзів і однодумців, пам'ятник знову засіяв бронзою.

19 вересня ми відзначали 130-ту річницю заснування району і день визволення від фашистських загарбників. Місцева влада, у якій і комуністи представлені досить авторитетно, організувала величне свято.

Тому в ході проведення передвиборної агітації за платформу Компартії України люди нас розуміють. Ми впевнені: мешканці району зуміють, попри криві погляди недоброзичливців, оцінити роль нашої політичної сили у відстоюванні ідей соціалізму.

В.Чопенко, заступник секретаря парторганізації смт Межова


Комментарии
Зарегестрируйтесь на сайте, чтобы оставлять комментарии
Организации
На главную страницу комитета Закрыть