Відкритий лист руйнівникам пам’яті

Вже вдруге купка не обтяжених розумом осіб – можливо, виконуючи волю тих, хто їм заплатив – поглумились над пам’ятником В.І.Леніну на центральній площі смт Межова.
Ці недовчені людці, мабуть молодики, звісно ж, не знають, що саме В.І.Ленін на зорі радянської влади висловив тезу про те, що Україна має право на незалежність. Саме ленінська партія створила українську державність. УРСР за роки радянської влади увійшла, за висновками ООН, до десятки (!) розвинених країн світу.
Хотілося б побачити дегенеративні обличчя тих, хто вночі клеїв кольори державного прапора України на бронзову постать В.І.Леніна. І запитати їх, а де ж поділись за 23 самостійних роки у Межовій нагадування про досягнення економічного і культурного розвитку району радянської доби. Де райсільгосптехніка, райсільгоспхімія, комбінат хлібопродуктів, сирзавод, ПМК-12 і ПМК-7, сільські споживчі товариства, колгоспи і радгосп у колишній величі? Де рибпідприємство, відгодівельний комплекс і т.п.?
Дебільність, як відомо психіатрам, невиліковна. Але ж є закони і для них. Тому, як керівник фракції КПУ у районній раді, звертаюсь до правоохоронних органів району з проханням встановити імена варварів і покарати їх. Щоб іншим було неповадно.
М.Гнілов, перший секретар Межівського РК КПУ, депутат райради

Комментарии
Зарегестрируйтесь на сайте, чтобы оставлять комментарии
Организации
На главную страницу комитета Закрыть