Доля людей нас турбує

Межівські комуністи активно включились у підготовку референдуму за вхід України в Митний союз, тобто за інтеграцію її з рядом колишніх республік СРСР.

В одну з останніх субот у людному місці райцентру було розгорнуто агітаційний намет. Поряд з комуністами в наметі працювали й позапартійні активісти В.Круголь, В.Гнатенко, А.Острянин. Перехожим роз’яснювали суть референдуму, роздавали пресу. Заодно цікавились настроями людей.

– Який там настрій, – зітхає Ніна Боровенська. – 20 років відпрацювала на комбінаті хлібопродуктів і досі кашляю борошном. А пенсія – 1000 гривень. Діти якось самі себе обробляють. А онуки... один на третьому курсі на платній основі вчиться, другий тільки вступає. Третій у дитсадок ходить. Як між ними мою тисячу ділить?

З Тарасівки до намету приїхала сім’я Безбахів. Беруть газети і на сусідів, родичів. Питаю онука:

– Ким хочеш бути?

– А футболістом, – одказує.

– А хто такий Ленін? – знову питаю.

– Ну це чоловік дуже грамотний і люди його люблять.

Валентина Каготлицька з Демурино теж бідкається. Діти квартиру у Донецьку не знайдуть, онук у школу йде, треба споряджати. Сміється – треба, мовляв, чоловіка-спонсора, та де його візьмеш...

От би постояли разом з нами у наметі вищі українські держчиновники, послухали б із перших вуст, чого потребує простий народ. Але при цій владі такого не діждемось. На передових позиціях захисту мільйонів простих людей сьогодні стоять лише комуністи!

М.Гнілов, перший секретар Межівського РК КПУ

Комментарии
Зарегестрируйтесь на сайте, чтобы оставлять комментарии
Организации
На главную страницу комитета Закрыть